Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Retkowo – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

465 000 zł96 m² 4 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 489 m²

Dom ogrzewany pompą ciepła. Biuro nieruchomości Tara z siedzibą w Żninie przedstawia Państwu ofertę sprzedaży siedliska t.j. domu z zabudową gospodarczą położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią(Retkowo + 24 km)

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Przestronny dom jednorodzinny typu kostka - spokojne osiedle | Nakło nad Notecią Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni. 94 mkw, położony na spokojnym osiedlu w Nakło nad.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Małe Rudy(Retkowo + 21 km)

590 000 zł118,37 m² 4 984,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, wykonanego w technologii tradycyjnej murowanej, według popularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jeziorna

Gąsawa(Retkowo + 21 km)

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny o powierzchni 120 m2 położony w miejscowości Gąsawa na Pałukach, krainie 130 jezior i pięknych lasów. Budynek jest usytuowany w suchym, bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec(Retkowo + 24 km)

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Zamość

Zamość(Retkowo + 21 km)

845 000 zł120 m² 7 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż interesujący dom w atrakcyjnej lokalizacji w Zamościu Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny. Powierzchnia domu 120 m2 ( w tym pomieszczenie gospodarcze) Działka ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Barcin

Barcin(Retkowo + 23 km)

551 200 zł120 m² 4 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domów w stanie deweloperskim, na nowym osiedlu pod Barcinem. Deweloper gwarantuje trwałą konstrukcję, wysoką jakość, oraz nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Polichno

Polichno(Retkowo + 21 km)

780 000 zł123 m² 6 341,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:774 m²

Oferuję na sprzedaż dom w Polichnie, 4 kilometry od Paterka w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domków jednorodzinnych. Dom wybudowany z pustaków, dach pokryty betonową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Międzylesie

Międzylesie(Retkowo + 18 km)

300 000 zł84 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 767 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny Międzylesie, gmina Damasławek atrakcyjna oferta! Atutem nieruchomości jest obszerna działka gruntu, która z powodzeniem nadaje się na prowadzenie rozmaitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Rynarzewo(Retkowo + 20 km)

349 000 zł359,10 m² 971,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:284 m²

Na sprzedaż oferujemy ciekawą nieruchomość położoną bezpośrednio przy rynku w Rynarzewie to jedna z najlepszych lokalizacji w miejscowości, zapewniająca doskonałą widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Damasławek

Damasławek(Retkowo + 16 km)

1 149 000 zł310 m² 3 706,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący